AutoCAD icon

AutoCAD

2015 2.2.12.0

2D ve 3D dizaynlar modelleyin ve taslak çizin

rate
0

356k

43

Rate this App

AutoCAD; projeler, haritalar, çizimler, modeller ve diğer 2 ve 3 boyutlu dizaynları tasarlamayı amaçlayan kapsamlı profesyonel bir uygulamadır.

Bu araç mimarların, mühendislerin ya da grafik tasarımcıların ihtiyacı olan bütün özelliklerle herhangi bir dizayn ya da doküman yaratabilir, elle yapılmış eskizlerden daha karmaşık kompozisyonlara kadar her şeyi programın sıralanmış özellikleriyle bir araya getirebilir.

Yazılım, proje üzerinde işbirliğiyle çalışmak için her işlemin taşınması ve dizaynların paylaşılması için bir kayıt seçeneği içerir.

AutoCAD'in ara yüzü görsel açıdan çok rahat ve sezgiseldir; ki bu da sekmeler ve araçlar arasında rahat bir geçiş yapmanızı sağlar (bir yardım servisi barındırmasına rağmen buna ihtiyacınız olacak).

AutoCAD aynı zamanda dizaynlarınızın geniş ve tam görünüşünü veren bir tarayıcıya sahiptir ve size dizaynı 360 derece çevirmeye ve farklı açılardan görüntülemeye imkan verir.

Bu programın büyük bir avantajı, PDF dosyalarıyla uyumlu olması; yani projelerinizi saklama ve herhangi bir kullanıcıyla paylaşmasıdır.
Notlar

-Girdi formatları: DWG, DWS, DXF, DWT, DGN.
-Çıktı formatları: DWG, DWS, DXF, DWT, DGN, DWF, DWFX, WMF, SAT, STL, EPS, DXX, BMP, PDF.

Kısıtlamalar

Deneme versiyonu 30 günlüktür.

Uptodown X